Následující informace Vás provedou hotelem a našimi službami.

Horský hotel Čeladenka ****

Horský hotel se nachází na úpatí hory Smrk (1276 m) v nádherné přírodě Chráněné krajinné oblasti Beskydy v nadmořské výšce 590 m. n. m. Filozofií hotelu Čeladenka je vytvořit unikátní místo pro setkávání hostů za účelem odpočinku, relaxace, ale i zábavy a gurmánských zážitků.

Adresa hotelu

Horský hotel Čeladenka, Čeladná 809, 739 12
tel.: 591 160 160
email: hotel@celadenka.cz

Auto

Pronájem vozu, opravu a mytí Vám ráda zprostředkuje naše recepce

Bankomaty

Na náměstí v Čeladné
ČSOB bankomat – Čeladná 643
GE Money Bank – Čeladná 42

Bezdrátový internet WIFI

Síť WIFI je k dispozici v celém areálu hotelu.

Beskydy Card

Při ubytování na 2 a více nocí získáte od nás unikátní kartu Beskydy Card zdarma. Díky této kartě můžete čerpat řadu výhod v turistické oblasti Beskydy-Valašsko. Více informací a brožurku k Beskydy Card obdržíte na recepci.

Buzení

Přejete-li si službu buzení, prosím, kontaktujte recepci na čísle 111.

Check in

V den příjezdu od 14.00 hod do 19.00 hod (po 19-té hodině po domluvě s recepcí – vždy nutno ohlásit pozdější příjezd)

Check out

V den odjezdu do 10.00 hod. Pozdější check out je možný pouze po domluvě s recepcí a je zpoplatněn dle aktuálního ceníku.

Dětská vanička

V případě zájmu o zapůjčení dětské vaničky ke koupání Vašeho miminka, kontaktujte recepci hotelu nebo pokojské. Tato služba je zdarma.

Dětská postýlka

V případě zájmu o zapůjčení dětské postýlky (cestovní), kontaktujte recepci hotelu nebo pokojské. Tato služba je zpoplatněna částkou 100 Kč/noc.

Elektrický proud

Elektrický proud ve Vašem pokoji aktivujete zasunutím karty do control-boxu. Pokud chcete nabíjet elektrické přístroje i během Vaší nepřítomnosti, ponechejte, prosím, kartu v control-boxu. Pokud máte pouze jednu kartu(v případě jednolůžkového pokoje), požádejte na recepci o zapůjčení další karty.

Elektrické spotřebiče

Z bezpečnostních důvodů není dovoleno používat veškeré elektrické spotřebiče kromě holicího strojku, kulmy na vlasy a vysoušeče vlasů.

Etážový servis

V případě zájmu o servis na pokoj, prosím kontaktujte recepci na čísle 111.

Tato služba je zpoplatněna 100 Kč.

Jízdní řády

Informace o vlakovém, autobusovém a leteckém spojení Vám rádi vyhledáme na recepci.

Kongresový sál

Hotel je vybaven kongresovým sálem s maximální kapacitou 90 osob. Je vybaven dataprojektorem, promítacím plátnem, kompletním ozvučením a flipchartem. Bližší informace o pronájmu Vám rádi sdělíme na hotelové recepci.

Kopírování

K dispozici nonstop na hotelové recepci za poplatek.

Kouření

Horský hotel Čeladenka je nekuřácký hotel a ve všech prostorách ubytování je zákaz kouření. Kouření je povoleno pouze ve venkovní části a to na místech k tomu určených.

Kreditní karty

Přijímáme tyto platební karty: VISA, MASTERCARD, MAESTRO, DINNERS CLUB A JCB.

Květiny

Službu donášku květin Vám rádi zprostředkujeme na recepci hotelu.

Lékařská pomoc

V případě potřeby lékařské pomoci se, prosím, obraťte na recepci hotelu, tel. 111.

Lesní lázně

Lesní lázně jsou pro Vás otevřeny: pondělí – pátek od 11:00 hod do 21:00 hod, o víkendu a ve svátcích od 9:00 hod do 21:00 hod. Aktuální nabídku služeb najdete ve složce na pokoji a též na hotelové recepci. Na jednotlivé služby Lesních lázní je nutná rezervace předem na hotelové recepci, osobně nebo na čísle 111. Každý ubytovaný host obdrží slevu na služby ve výši 10% (pokud tomu není jinak v objednaném pobytu).

Minibar

Pokoje disponují službou minibaru. Nabídka a ceny jsou přiloženy ve složce. Při odjezdu, prosím, hlaste Vaši konzumaci na recepci hotelu, popř. odevzdejte vyplněný konzumační lístek.
Pokud Váš pokoj nedisponuje touto službou, a Vy máte o tuto službu zájem, prosím, kontaktujte recepci.

Mobilní signál

Mobilní signál je v areálu hotelu částečně omezen – tímto se omlouváme za případné komplikace. V případě nutnosti můžete použít telefonní linku na recepci hotelu. Cena za telefonní jednotku Vám nebude účtována. V rámci omezeného signálu je tato služba ZDARMA.

Multifunkční hřiště

V provozu od května do října (dle aktuálního počasí.) Prosíme návštěvníky o dodržování Provozního řádu hřiště, který je vyvěšen přímo na hřišti, popř. k nahlédnutí na recepci hotelu.

Noční klid

Od 22.00 hod. do 6.00 hod. prosíme, buďte ohleduplní ke svým spolubydlícím.

Noviny

Noviny jsou k zapůjčení v restauraci hotelu. V případě zájmu o oblíbené tiskoviny, se obraťte, prosím, na recepci hotelu. Rádi Vám jej po dobu Vašeho pobytu objednáme.

Občerstvení a nápoje

Chlazené nápoje a drobné občerstvení si můžete kdykoliv zakoupit v hotelové recepci.

Obědy

Obědy jsou podávány servírovanou formou či formou bufetových stolů v čase od 11:30 do 13:00 v hotelové restauraci nebo v kongresovém sále. Více informací Vám ochotně sdělí recepce hotelu.

Pitná voda

Voda z vodovodu je v našem hotelu nejlepší kvality. Jedná se o horský pramen.

Počítač

V případě, že potřebujete využití počítače – notebooku, je k zapůjčení na hotelové recepci.

Pošta

Každý den je vybírána schránka umístěná u hlavního vstupu do hotelu. Napište pozdrav svým blízkým, uděláte jim radost. Pohlednice jsou k dispozici ke koupi na recepci hotelu.

Požár

Požární poplachové směrnice a evakuační plán je vyvěšen u schodiště na každém podlaží. Hasicí přístroje jsou umístěny na všech chodbách. V případě zpozorování nebezpečí požáru volejte recepci 111.

Praní prádla

V případě, že potřebujete využít tuto službu, požádejte recepci nebo pokojské o sáček na prádlo a prádlo v něm odevzdejte. Prádlo je většinou do 24 hodin dodáno zpět. Prosíme o předání prádla k vyprání v pracovní dny pondělí až čtvrtek v čase 07:00 – 12:00 hod. Ceník praní prádla je Vám k dispozici na recepci hotelu.

Případ nouze

Při ubytování se, prosím, seznamte s únikovou cestou a pokyny pro případ nouze. V případě nouze kontaktujte ihned recepci, tel.: 111.

Připomínky, přání

Pomozte nám Vašemi náměty a připomínkami zkvalitnit poskytované služby. Ve složce, která je Vám k dispozici na pokoji, naleznete „Dotazník spokojenosti“, prosíme Vás, vyplněný dotazník můžete ponechat na pokoji či odevzdat na recepci hotelu.

Půjčovna kol a odrážedel

Tato služba je k dispozici od května do října (dle aktuálního počasí). Ceník a podmínky zapůjčení Vám sdělí obsluha recepce hotelu. Dále Vám rádi zapůjčíme hole na Nordic Walking.

Recepce

Naše recepce je Vám k dispozici 24 hodin denně a také pod číslem tel.: 111.

Restaurace

Naše restaurace má otevřeno denně od 10:00 do 22:00 hodin, číslo tel.: 115.

Schůdky

Schůdky k vaně Vám na požádání dodá pokojská.

Snídaně

Snídaně jsou podávány servírovanou formou či formou bufetových stolů v čase od 7:00 do 10:00 v hotelové restauraci nebo kongresovém sále. Více informací Vám ochotně sdělí recepce hotelu.

Společenské hry

K zapůjčení zdarma v recepci.

Taxi

Službu rádi pro Vás objednáme kdykoliv v recepci.

Toaletní potřeby

V případě, že zapomenete doma zubní kartáček, pastu či jinou z hygienických potřeb, můžete si jej zakoupit na recepci.

Trezor

Vaše cennosti si můžete uschovat buď v trezoru ve Vašem pokoji, nebo Vám je bezplatně uschováme v trezoru v recepci.

Ubytovací řád

Ubytovací řád naleznete ve složce na pokojích a též vyvěšený na recepci hotelu. Prosíme o jeho přečtení a dodržování jednotlivých bodů. Děkujeme.

Úschovna zavazadel

Chcete-li po opuštění pokoje Vaše zavazadlo u nás ještě uschovat, obraťte se, prosím, na recepci. Pro tyto účely máme vyhrazenou místnost, která Vám slouží po celý den jako bezplatná úschovna zavazadel.

Večeře

Večeře jsou podávány servírovanou formou či formou bufetových stolů v čase od 17:30 do 20:00 v hotelové restauraci nebo v kongresovém sále. Více informací Vám ochotně sdělí recepce hotelu.

Zamykání hotelu

Se provádí ve 22.00 hod. Po této době je možno vstoupit po zazvonění. Prosíme, ohlaste se jménem a při vstupu se prokažte hotelovou kartičkou.

Zapomenuté věci

Pokud si host zapomene své osobní věci na pokoji, hotel jej skladuje maximálně jeden měsíc od nálezu. Zapomenuté osobní věci včetně cenností a dokladů posíláme pouze po předchozí dohodě s recepcí. Zaslání zapomenutých věcí je zpoplatněno částkou výše dobírky.
V případě, že host eviduje zapomenuté věci, je nutno se v co nejkratší době po opuštění pokoje zkontaktovat s pracovníky na recepci (vždy písemně) a sdělit popis zapomenuté věci včetně korespondenční adresy na zaslání. Dovolujeme si upozornit, že po opuštění pokoje hostem hotel nepřebírá zodpovědnost za ponechané věci na pokoji. Pro případ uchování osobních věcí včetně cenností a dokladů v rámci pobytu jsou hostům k dispozici hotelové trezory a to zdarma.

Závady

Závady a poruchy na pokojích hlaste neprodleně pokojské nebo v recepci.

Zavazadlová služba

Prosím, obraťte se na recepci, rádi Vám s Vaším zavazadlem kdykoliv pomůžeme.

Žehlení

O žehličku a žehlicí prkno požádejte na recepci. Rádi Vám je přineseme na pokoj. V době od 7:00 do 14:00, od pondělí do pátku, můžeme vyžehlit potřebné věci za Vás.

Vaše mínění je pro nás důležité: Vaše zkušenost s naším hotelem je pro nás velmi důležitá. Můžeme-li pro zpříjemnění Všeho pobytu cokoliv udělat, obraťte se, prosím, přímo na naše pracovníky recepce.