AIRWHEEL je na trhu od roku 2014 a díky vysokému vzrůstu oblíbenosti jich máme 6 i u nás na Čeladence. AIRWHEEL vyniká nejen svým půvabným vzhledem, ale i tím, že je šetrný k přírodě. AIRWHEEL ujede bezpečně 65 km na jedno nabití, takže je perfektním společníkem při Vašich túrách po Beskydech.

Ovládání je prosté. Abyste se rozjeli, nakloníte se dopředu. A naopak, když chcete přibrzdit, trochu se zakloníte dozadu. Při každé jízdě na AIRWHEEL procvičujete tak i své tělo. Chviličku Vám potrvá, než najdete balanc, ale brzy zjistíte, že jedete a budete vnímat už jen přírodu kolem sebe. A nemusíte se bát, více než 15 kilometrů v hodině AIRWHEEL nejezdí, je automaticky nastaven, že při této rychlosti sám přibržďuje. Proto je ideálním společníkem pro Vás i Vaše děti. Jízdy se nemusí bát ani starší cestovatelé, pro ty máme AIRWHEEL s instalovaným sedátkem, při jízdě tak můžete sedět, což snižuje únavu.

Za příznivého počasí Vám Pro malý výlet můžeme doporučit trasu Čeladenka – BODIZ SPA, která je dlouhá cca 5 kilometrů. Trasa je nenáročná a v BODIZ SPA si můžete zdarma své AIRWHEEL dobít. Plus si dát skvělou kávu a zákusek a krásný den v Beskydech je na světě.

CENÍK PŮJČOVNÉHO

30 minut 150,- 150,- pro ubytované hosty
60 minut 250,- 250,- pro ubytované hosty
120 minut 590,- 390,- pro ubytované hosty
180 minut 790,- 590,- pro ubytované hosty