Fyzioterapie • Rehabilitace • Spa • Kavárna

 

 

 

 

Je moderní wellness centrum, které nabízí jedinečné prostředí pro odpočinek a relaxaci s širokou škálou služeb včetně fyzioterapie a rehabilitace.

 

Kavárna

Můžete si zde vychutnat kávu RESERVA, některé z vynikajících tuzemských i zahraničních vín a mnoho dalších dobrot jako zákusky, zmrzlinové poháry, obložené bagety, čerstvé pečivo, ručně sbírané čaje, mléčné koktejly nebo tradiční čokolády Amali.

 

Dětský koutek a hřiště

Jeho součásti je také mini-kino. Dětský koutek a venkovní hřiště je navrženo dle potřeb samotných dětí. V nabídce kavárny jsou také nealkoholické nápoje bez konzervantů pro ty nejmenší.

 

Kosmetické služby

 

Masáže a rituály

 

Wellness a Spa procedury

Dopřejte si mimořádný relaxační zážitek v absolutním soukromí. Pro privátní spa je pro Vás připraven pokoj s finskou saunou a vířivou vanou. Milovníkům saunování nabízíme finskou saunu s ochlazovacím bazénkem a relaxační místností s výhledem na Beskydy. Kapacita sauny je 15 osob.

 

Lekce, Jógy, Pilates, Přednášky, Besedy apod.

Každý čtvrtek můžete navštívit některou z lekcí cvičení. Pořádáme také různé přednášky a besedy s odborníky na aktuální diskutované témata např. zdravý životní styl, stravováni apod.

 

Rehabilitace a fyzioterapie

Profesionální tým je tvořen odborníky, lékaři a fyzioterapeuty se specializací pro odbornost fyzioterapie, rehabilitace a neurologie. Nabízí a poskytují komplexní rehabilitační péči pacientům trpícím onemocněním nebo poruchami pohybového aparátu, po úrazech nebo operacích

 

Prodej kosmetiky Heaven, Pure Fiji, Carun

Přípravky, které jsou zde používané pro kosmetické ošetření a rituály, můžete také přímo zakoupit.

 

Kongresový sál s vybavením

Je možné si jej pronajmout pro uspořádáni různých akcí, jednání, oslav, svateb a dalších. Kapacita je 50 osob. Cena dohodou dle počtu osob a délky trvání.

 

 

Kompletní nabídku naleznete na internetových stránkách www.bodiz.cz

 

Kontakt:

Kunčice pod Ondřejníkem 627
739 13 Kunčice pod Ondřejníkem

GPS: 49.537664, 18.301155

Tel.: 595 172 698  SPA
Tel.: 595 172 783  Fyzioterapie a rehabilitace
Tel.: 595 172 837  Ordinace lékaře (čtvrtek)
E-mail: bodiz@bodiz.cz