THAJSKÉ MASÁŽE V BODIZ SPA

masáže provádí originální thajské masérky 

Thajská masáž je metodikou práce s tělem spojující prvky akupresury a jógy.

Účinek tradiční thajské masáže pocítíte na úrovni tělesné, duševní i energické. Na úrovni tělesné zbavuje bolesti, odstraňuje napětí svalstva, uvolňuje klouby, svaly i šlachy.

Ochutnejte exotiku v prostředí Beskyd

Thajská tradiční masáž je vodná pro všechny, kteří trpí nedostatkem pohybu nebo naopak nadměrnou fyzickou zátěží. Speciální masáž obsáhne svaly a šlachy celého těla. Je to masáž bez oleje a jde především o protahování celého těla. Technika této masáže se v Thajsku předává z generace na generaci a své dovednosti si masérky dále doplňují v odborných kurzech tradičních thajských škol.

60 min: 790 Kč

90 min: 1.100 Kč

120 min: 1.300 Kč


 

 

Aromaterapeutická (olejová) masáž je ideální k celkové fyzické a psychické relaxaci. Je vhodná při únavě, přepracovanosti, stresu a nespavosti. Masíruje se speciálními hydratačními aromatickými oleji, které zvláčňují pokožku, napomáhají uvolnění svalstva a navozují pocit dobré nálady.

60 min: 890 Kč

90 min: 1.200 Kč

120 min: 1.400 Kč


Thajská královská masáž obohacuje účinky aromaterapeutické olejové masáže o následné vmasírovaní extraktů ze speciálních thajských bylin. Používají se zvláštní hydratační aromatické oleje, které zvláčňují pokožku, napomáhají uvolnění svalstva a navozují pocit dobré nálady. Masáž má uvolňující a zároveň povzbuzující účinky a je vhodná při únavě, stresu, nespavosti  přepracovanosti. Je ideální k celkové fyzické i psychické relaxaci a je vhodná pro muže i ženy.

90 min: 1.300 Kč

120 min: 1.500 Kč


Masáž speciálním olejem z tygřího tuku je velmi vhodná pro sportovce a po fyzické námaze. Masáž s olejem z tygřího tuku je podobná tradiční thajské masáži, ve velké části masáže jde o protahování celého těla.

60 min: 890 Kč

90 min: 1.100 Kč

120 min: 1.300 Kč


Masáž hlavy a šíje je mimořádně příjemná masáž hlavy a svalstva v oblasti šíje, která pomáhá odstranit napětí, únavu, stres, bolesti hlavy a navozuje příjemné uvolnění.

30 min: 450 Kč


Masáž chodidel pomůže odstranit pocit těžkých nohou a jejich únavu. Pomocí akupresurních hmatů lze docílit i energetického oživení drah (meridiánů) a jednotlivých tělesných orgánů, zlepšení cirkulace krve i lymfy. Pomáhá také při bolestech hlavy, ledvinových potížích, bolestech páteře, působí jako prevence civilizačních chorob, odstraňuje stres a přináší hlubokou relaxaci. Masírují se v oblasti chodidel, kotníku a postupuje se až ke kolenům.

30 min: 450 Kč