Proč právě horský hotel Čeladenka?

  • nově zrekonstruovaný horský hotel s bohatou tradicí
  • moderní a plně vybavené hotelové pokoje, apartmánové chaty a horské domy
  • nádherné a klidné prostředí bohaté na přírodní krásy a jedinečné pohledy na okolní krajinu
  • výborná výchozí pozice pro turistické výšlapy  a výlety do okolí
  • první klubový hotel v Beskydech soustředěný především na pobyty rodin s dětmi, organizované pobyty 55+ s atraktivním programem, nabídky ozdravných a regeneračních pobytů

celadna_hotel_05.cubic

Poloha hotelu

Horský hotel Čeladenka se rozkládá v malebném údolí Podolánek na konci obce Čeladná, na úpatí hory Smrk v nadmořské výšce 590 m n. m. Celý areál hotelu je zasazen v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Beskydy. V blízkosti hotelu protéká říčka Čeladenka a samotná poloha hotelu nabízí svým hostům mnoho zajímavých výletů autem, pěšky nebo na kole. Nedaleko hotelu  se nachází golfové hřiště Ostravice nebo Prosper Golf Resort Čeladná, které se řadí mezi největší golfová  hřiště v ČR. Dobře dostupná je rovněž zcela nová cesta na Ostravici s možností návštěvy golfového hřiště Ostravice.

celadna_hotel_03.cubic

Popis hotelu

Resort horského hotelu Čeladenka se skládá z hlavní hotelové budovy, sedmi apartmánových domů, třech horských domů, hotelové recepce, klimatizované hotelové restaurace, lobby baru, klimatizovaného kongresového centra, dětského koutku, dětského venkovního sportoviště, letní terasy, venkovního bazénu. Součástí resortu je rovněž wellness areál  „Lesní lázně“, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelové budovy. V Lesních lázních naleznete programy wellness a relaxace. V hotelovém areálu se nachází ordinace lékaře a fyzioterapeuta. Hotel má k dispozici vlastní parkovací stání. Do hlavní hotelové budovy a do Lesních lázní je zajištěn bezbariérový přístup. V hotelové budově je k dispozici výtah.  Celý hotelový resort je zajištěn bezpečnostním zámkovým kartovým systémem. Všechny pokoje jsou vybaveny anti-alergenním programem, který zahrnuje podlahovou speciální krytinu Flotex , matrace, polštáře a peřiny.

Domácí zvířata nejsou povolena a v celém resortu hotelu je zakázáno kouřit. Kouření je povoleno pouze ve venkovních prostorách k tomu určených.

Hotel přijímá platby v hotovosti nebo kreditní kartou.

Bezplatné služby hotelu – program klubového hotelu

Internetové připojení, využití trezoru na pokoji, župan, jednorázové pantofle, zapůjčení dětské postýlky, zapůjčení dětské židle, úschovna zavazadel, úschovna lyží a kol, myčka kol, vlastní parkoviště, víceúčelové dětské hřiště, venkovní hrací koutek, dětský koutek, společenské hry pro dospělé i děti k zapůjčení, animační programy dle aktuální nabídky hotelu, přednášky o zdravém životním stylu, sportovní program dle aktuální nabídky hotelu, různá skupinová cvičení dle aktuální nabídky hotelu, večerní zábavné programy.

Animační programy se konají ve všech prostorách horského hotelu Čeladenka a pro ubytované hosty jsou zdarma. Jedná se o skupinové programy, které jsou rozděleny pro děti a dospělé. V některých případech je nutná rezervace předem, jelikož určité aktivity jsou možné pouze pro omezený počet hostů. Změna animačních a kulturních programů je vyhrazena z důvodu nepřízně počasí, dále počtem zájemců a věkem přihlášených dětí. Aktuální program animací včetně potřebných informací je umístěn v prostorách recepce.

Pro děti je dále k dispozici venkovní hrací koutek a víceúčelové dětské hřiště. Každé toto zařízení se řídí svým provozním řádem.

Zpoplatněné hotelové služby

Zapůjčení sezónního sportovního vybavení (horská kola, hole nordic walking, lyže), ski servis a servis kol, vysoušeč bot, kongresové centrum, wellness služby Lesních lázní, služba praní a žehlení prádla, denní tisk, minibar na pokojích, pokojová služba (room service), konferenční služby, taxi a transfery, nabídka výletů, květinová služba.

Rekonstrukce horského hotelu Čeladenka probíhala v letech 2013 a 2014.