Hlavní budova hotelu – kapacita 50 lůžek

V hotelové budově se nachází 22 kompletně zrekonstruovaných pokojů, které splňují požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Příjemné barvy dřevěného nábytku spolu s použitými textiliemi a propracovaným designem zanechávají harmonický dojem, ke kterému se hosté velmi rádi vrací. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou. V koupelně je hostům k dispozici hotelová kosmetika a vysoušeč vlasů. Naprosto standardním a samozřejmým vybavením je telefon, internetové připojení, televizor se satelitem, minibar a trezor pro zajištění bezpečí veškerých vašich cenností.

Ubytuje-li se v hotelu Čeladenka rodina s dětmi, rádi pro vaše děti umístíme do rezervovaného pokoje dětskou postýlku nebo pohodlnou přistýlku.

Část hotelových pokojů nabízí balkón nebo terasu, ze které vidíte celý hotelový resort s nepopsatelnou přírodou a dokážete tak vnímat klidnou atmosféru hotelu.

Díky použití nejmodernějších materiálů jsou všechny pokoje vhodné pro alergiky. Horský hotel Čeladenka rovněž myslí na tělesně handicapované a nabízí tak bezbariérový přístup do hotelové budovy včetně pokoje a jeho vybavení.

Hlavní budova nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a v apartmánech.

2 kopie

 DCIM102GOPRO

Recepce | Horský hotel Čeladenka v Beskydech


Lobby | Horský hotel Čeladenka v Beskydech


Apartmá | Horský hotel Čeladenka v Beskydech


Apartmá | Horský hotel Čeladenka v Beskydech

Hotel

Recepce a lobby

 

Apartmánový pokoj s terasou

Restaurace