Otevírací doba

Restaurace
Pondělí – Neděle
10:00 – 22:00

Rezervace na hotel@celadenka.cz nebo +420 591 160 160

 

Velmi nás těší Váš stále větší zájem o naši hotelovou restauraci. Prosíme tímto hosty, kteří k nám chtějí zavítat, aby si rezervovali svůj stůl raději předem na telefonním čísle naší recepce 591 160 160. Bez rezervace stolu nejsme schopni, zvláště o víkendech, garantovat volná místa v naší hotelové restauraci. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Hotelová restaurace s kapacitou 56 míst, letní terasa, a lobby bar nabízí hostům tradiční českou kuchyni v souladu s nejmodernějšími trendy, domácími zákusky a moučníky. Nabízíme pestrý výběr originálních alkoholických a nealkoholických nápojů. Po předchozí domluvě možno zajistit dietní i bezlepkový program.

 

 

logo_Grandgr_logo_2017_stin

 

Naše restaurace a kuchyně se může pyšnit titulem „Maurerův výběr Grand Restaurant“.

 

„Maurerův výběr Grand Restaurant“ je soukromý výběr nejlepších a nejzajímavějších restaurací v České republice, jejichž hodnocení vzniká na základě nezávislých názorů dobrovolných hodnotitelů, kteří tyto restaurace tajně a za své vlastní peníze navštívili a ohodnotili.

 

Napsali o nás…

 

Maurerův výběr Grand Restaurant 2016  (21. 1. 2016)
Nádherný horský hotel, měl jsem možnost ochutnat většinu jídel a naprostá spokojenost, ať už teplý domácí chleba se škvarkovou pomazánkou, tradiční kulajda nebo rizoto s uzeným lososem, jidlo umělo překvapit a nadchnout. Vřele všem doporučuji.

 

Jsme zařazeni do projektu…

 

 

 

– Provozovatel si vyhrazuje právo otevírací dobu upravit bez předchozího upozornění.
– Celá restaurace je nekuřácká. Kouření je povoleno pouze v prostoru letní terasy (A to pouze na vyhrazených místech)
– Zákaz vstupu se psy do celého areálu hotelu.
– V restauraci je možné platit kreditními kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Master Card Electronic, Maestro, American Express, JCB, Diners Club, Discover.

 

 


Restaurace | Horský hotel Čeladenka v Beskydech