Otevírací doba
Pondělí – Čtvrtek
Pro veřejnost: Pro předchozí rezervaci na tel.: 591160160
Pátek – Neděle
Pro veřejnost 10:00 – 22:00

Rezervace na hotel@celadenka.cz nebo +420 591 160 160

Velmi nás těší Váš stále větší zájem o naši hotelovou restauraci. Pro rezervaci stolu nás prosím kontaktujte na telefonním čísle naší recepce 591 160 160. Bez rezervace stolu nejsme schopni garantovat volná místa v naší hotelové restauraci. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Hotelová restaurace s kapacitou 56 míst, letní terasa, a lobby bar nabízí hostům tradiční českou kuchyni v souladu s nejmodernějšími trendy, domácími zákusky a moučníky. Nabízíme pestrý výběr originálních alkoholických a nealkoholických nápojů. Po předchozí domluvě možno zajistit dietní i bezlepkový program.

Naše restaurace a kuchyně se může pyšnit titulem „Maurerův výběr Grand Restaurant“.

„Maurerův výběr Grand Restaurant“ je soukromý výběr nejlepších a nejzajímavějších restaurací v České republice, jejichž hodnocení vzniká na základě nezávislých názorů dobrovolných hodnotitelů, kteří tyto restaurace tajně a za své vlastní peníze navštívili a ohodnotili.

  • Provozovatel si vyhrazuje právo otevírací dobu upravit bez předchozího upozornění.
  • Celá restaurace je nekuřácká. Kouření je povoleno pouze v prostoru letní terasy (A to pouze na vyhrazených místech)
  • Zákaz vstupu se psy do celého areálu hotelu.
  • V restauraci je možné platit kreditními kartami VISA, VISA Electron, MasterCard, Master Card Electronic, Maestro,  JCB, Diners Club.
  • Neakceptujeme kreditní karty American Express, Discover.

Translate »