Vážený pane řediteli,

rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za super rekondiční pobyt u Vás v hotelu Čeladenka.

Moc děkujeme za skvělé jídlo, pobyt, personál a vůbec všechno ok.

Poděkování obzvlášť Vám + p. masér.

 

Přeji mnoho spokojených klientů a pokračujte v tak vysoké kvalitě, kterou máte.

 

S pozdravem

Hana a Josef Živčákovi

Dobrý den,

chtěl bych Vám moc poděkovat za skvělý víkend v hotelu Čeladenka. Všichni naši klienti odjížděli domů velmi spokojení. Poděkování Vám i celému Vašemu týmu za vstřícnost, ochotu a servis na vysoké úrovni.

Už nyní je jisté, že se příští rok k Vám opět rádi vrátíme.

Pěkný den

Michal Klášterecký

Hezký den pane řediteli,

strávil jsem u vás pobyt se svou přítelkyni. Velice jsme si ho užili.

Ale co nás dostalo do kolen byla masáž v lázních od pana fyzioterapeuta, či excelentního zdravotního maséra.

Na masáže chodíváme pravidelně, ale tak fantastickou masáž jsem ještě za svůj život s přítelkyní nezažili. Pan masér je prostě člověk na svém místě a svému řemeslu bravurně rozumí, rozmasíroval nám zatuhlé místa na zádech a celkově jsme si odpočinuli při masáži a druhý den jsme se cítili úplně neskutečně.

Pan masér má zlaté ruce, připadali jsme si jako v oáze energie. Je to neskutečně náročná práce a měla by být placena zlatem. Když člověk doma masíruje přítelkyni, tak po deseti minutách má už toho dost a je rád, že to končí.

Moc jsme si to užili a velice se rádi budeme vracet a vaše úžasné masáže budeme doporučovat svým známým, kterých máme dost.

Hezký den

S pozdravem

Judr. Pavlas

Dobrý den, vážení.

V termínu 1. až 3.3.2017 jsem měl tu čest poprvé vyzkoušet služby Vašeho hotelu. Na hotel jsem narazil náhodou přes web a musím říct, že jsem za to velmi rád. Prostředí, úroveň, vybavení, služby, vše nad očekávání. Na druhou stranu musím říci, že jsem již podobně vypadající místa zažil a vše dokáže pošlapat lidský faktor. To naštěstí není Váš případ, ba právě naopak. Přístup lidi, ochota, nefalšovaný zájem a vstřícnost je to, co mě opravdu nadchlo a co Vám prostě musím pochválit. Především 2 lidi, by jsem rád vyzdvihl. Paní fyzioterapeutka či masérka, která měla směnu 1.3. odpoledne (bohužel jsem si nevšiml jména) a paní Iva Složilová na recepci. To jsou opravdu lidé na pravém místě. Jejich přístup a zájem bude důvodem, proč věřím, že se v brzké době u Vás moc rádi ukážeme znovu.

S díky za skvělé chvíle,

Mgr. Jakub Lampart.

Dobrý den,
minulý víkend jsme s manželem strávili relaxační pobyt ve Vašem hotelu. V pátek jsme měli 90-ti minutovou masáž, se kterou jsme byli velmi spokojeni. Manžel si nemohl masáž vynachválit, proto jsme si v sobotu „masérky“ prohodili. Už jsem absolvovala stovky fyzioterapeutických ošetření (od lékařů i zdravotníků), včetně masáží (mám zdravotní problémy), ale na tu sobotní masáž v životě nezapomenu. Paní Monika je opravdu profesionál, myslela jsem si, že je fyzioterapeutická lékařka a ne masérka. Okamžitě pozná sebemenší zdravotní problém na kterékoliv části těla, zaměří se na něho a odborně ošetří. Výsledkem je velká úleva. Jediné, co mě hodně mrzí, je, že nebydlí ve Veselí nad Moravou. V její péči by mé zdravotní problémy byli snesitelnější a z velké části by zmizely. Proto bych jí chtěla ještě jednou touto cestou moc poděkovat a popřát v životě hodně zdraví a spokojenosti.

S úctou Mgr. Olga K.

Vážení,
dostala jsem od dětí pobyt ve vašem hotelu, vše proběhlo v říjnu a byla jsem velice spokojená. Ubytování, strava vše perfektní. Kromě toho jsem měla ještě nějaké procedury a právě o tom bych se chtěla zmínit. Procedury proběhly v lesních lázních a tam jsem zažila něco neskutečného. Paní nebo slečna masérka Lucie to je drahokam mezi maséry, já si masáže dopřávám celkem pravidelně, ale něco tak úžasného jsem ještě nezažila. Prostě relax na nejvyšší úrovni. Profesionál na pravém místě.

Tímto bych chtěla ještě jednou poslat poděkování celému personálu, obzvláště pak slečně masérce, děkuji G.

Vážený pane řediteli,
chtěla bych Vám touto cestou za všechny účastníky zájezdu poděkovat, za překrásných 5 dnů , které jsme mohli díky Vám trávit v hotelu Čeladenka. Poděkování patří též všem vašim zaměstnancům a personálu, kteří se nám všem po tuto dobu věnovali. Pro nás to byl pobyt plný zážitků  v překrásné přírodě s procedurami. Všem Vám patří velké poděkování a  nevylučuji, že příští rok opět přijedeme, neboť o tuto lokalitu projevili další zaměstnanci pobyt. V případě zájmu Vás budu kontaktovat.
Ještě jednou moc a moc děkujeme za krásné chvíle u Vás v Čeladence.

Přeji hezký den Hana Ž.

Vážení, moc děkujeme za překrásný pobyt ve Vašem horském hotelu Čeladenka. Usměvavý, vstřícný personál, krásné ubytování, vynikající stravování po celý den, příjemný wellness, procházky, i počasí nám přálo. Odpočinuli jsme si a budeme Váš hotel jen a jen chválit a doporučovat.

A cestovní kanceláři Kovotour plus moc děkujeme za možnost tento snový pobyt vyhrát.

Manželé F. z Hořic v Podkrkonoší

Dovolte mi, abych i touto cestou poděkovala celému personálu hotelu Čeladenka za perfektní přípravu a průběh oslavy životního jubilea mého manžela. Nemám opravdu co vytknout. Pan provozní, servírky a číšnici, pokojské, prostě všichni odvedli svou práci na výbornou.  Já s manželem a se synem a potažmo i všichni hosté jsme měli opravdu moc dobrý pocit z toho, že jsme u vás vítanými hosty. Řada z nich se k vám dokonce chystá na prodloužený víkend či dovolenou. Vysoce oceňuji Vaši profesionalitu, ochotu a vstřícnost a v případě personálu i trpělivost. Oslava se nám malinko rozjela a bylo těžké ji v brzkých ranních hodinách ukončit.

Přijměte proto prosím ještě jednou moje poděkování a příslib, že se určitě někdy na Čeladence objevíme.

Přeji Vám i celému kolektivu hotelu všechno jen to nejlepší, hlavně spoustu spokojených klientů. Ráda Vás budu doporučovat i svým známým.

Katarina S.

Krásný den, vážený a milý pane Martinisko,

Srdečně Vám a celému kolektivu Čeladenky děkujeme za kouzelný wellness pobyt 24.4. – 26.4. 2015
Byl to pro nás velmi příjemný zážitek. Všichni byli spokojeni a nadšeni jak s ubytováním, velmi příjemným obsluhujícím personálem a stravou, tak i s vynikajícími masážemi aj. wellness procedurami. Vydařilo se nádherně i počasí.

Mrzí mě, že jsme se nesetkali osobně, ale hovořili jsme s Vašimi kolegy a alespoň jsme vzkazovali pozdravy s poděkováním.
Ještě jednou velmi děkuji za všechna organizační zprostředkování a Vaše vstřícné a milé jednání. Všem budeme Čeladenku doporučovat.

S pozdravy a přáním všeho nejlepšího
za kolektiv OÚ Raškovice
Marie Z.

Dobrý den,
v termínu 12. – 17. dubna jsme s manželkou prožili krásnou dovolenou ve Vašem horském hotelu Čeladenka.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat personálu Vašeho hotelu za skvělou a bezchybnou práci, která je opravdu vzorem pro gastronomii, ubytovací služby a služby cestovního ruchu naší republiky. Byli jsme velmi spokojeni a již jsme několika našim známým doporučili služby vašeho hotelu.

Mnoho zdaru do další práce Vám přejí manželé Karel a Jaroslava M.

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat vedení hotelu Čeladenka a celému personálu za skvěle připravený víkend pro čtyřicetičlennou skupinu cvičenek. Jejich profesionální, milý a ochotný přístup byl pro nás všechny balzámem. Vzorně čisté a krásné prostory hotelu, výborná kuchyně, usměvavá obsluha, ochota na každém kroku nám opravdu učarovala.

Vřele můžeme doporučit i náročným hostům, najdou zde velmi příjemnou a profesionální atmosféru, která je zde samozřejmostí.
Přejeme stejně spokojené hosty a elán do další sezóny. Vrátíme se na podzim, už teď se těšíme.

za celou skupinu vřelé díky
Leona D., Cvičení ZUMBA a PILATES

Dobrý den,
rád bych Vám poděkoval za příjemný pobyt ve Vašem hotelu Čeladenka, kde naše kolegyně oslavila své narozeniny. Velice Vám děkujeme za přípravu nádherného dortu a celkovou atmosféru, kterou navodil Váš personál. Vstřícnost Vašeho personálu je na nejvyšší úrovni a můžeme jen a jen doporučit. Ve Vašem hotelu jsme se setkali pouze s příjemnou obsluhou jak v restauraci tak na recepci nebo v lesních lázních. Opětovně rádi do Vašeho hotelu zavítáme a určitě rádi doporučíme naším klientům. Přejeme mnoho spokojených klientů a úspěchů a ještě jednou děkujeme za krásné chvíle, které jsme na Vašem hotelu prožily.

S pozdravem

Richard V., Praha

Krásný nový moderní hotel v nádherném a klidném prostředí Moravskoslezských Beskyd. Ideální pro rodiny. Rozmanité typy ubytování, vše je krásné, čisté, nové a maximálně vybavené. Velice vstřícný a milý personál, výborná regionální kuchyně. Ocenili jsme zejména možnost stravování light all inclusive což přivítali hlavně naše děti a my jako rodiče zase hlídání dětí po čas našeho wellness programu. Luxusní relaxační masáž a vířivka, maximální pohodlí a soukromí. Kdo má rád aktivní dovolenou ocení hotel jako výborný výchozí bod pro různé výlety po okolí. Určitě si pobyt zopakujeme i v létě. Opravdu velká spokojenost! Vřele doporučuju!

Dobrý den,
chtěli bychom Vám poděkovat za krásný pobyt ve Vašem hotelu Čeladenka. Celý personál byl úžasný. Jídlo vynikající a Lesní lázně s paní Jarmilou Moroszovou nezapomenutelné.

Určitě jsme u Vás nebyli naposled!

Ať se Vám daří.

Za krásný zážitek děkují Vejmolovi.

 

Dobrý den, děkujeme za velmi příjemný pobyt ve vašem hotelu. Nadchla nás jeho poloha a dostupnost do okolí. Velké díky patří kuchařům za mysliveckou nabídku, která byla výtečná.

Pavel J. , Brno

 

Bol to velmi prijemny vikend, vrelo odporucam, radi sa vratime, ale asi na delsi pobyt.

Hana, Bytča

 

Děkujeme za hezký pobyt na Čeladence. Za celou dobu pobytu jsme se setkali s výbornou kuchyní, kvalitním personálem, nic co by se dalo negativně okomentovat. Absolutní spokojenost. Ubytování jsem doporučil dál.

František K., Humpolec

 

Chtěla bych moc pochválit personál Lesních lázní – jsme starší manželský pár,  který byl velmi spokojen. Již dlouho jsem nezažila takovou úlevu svých zad, moc se nám líbilo po všech stránkách.

Marie, Mělník

 

Zdravím, pobyt na hotelu Čeladenka splnil mé očekávání. Je to velmi krásný hotel s profesionální obsluhou. Vyzvedl bych mimo jiné zdravotnické služby přímo v areálu s možností využít služeb fyzioterapeuta. Doporučuji všem, kteří chtějí prožít několik dnů v klidu, jen tak relaxovat a nabít se novou energií.

Ludmila H. Znojmo

 

Dobrý den, naprostá spokojenost s pobytem u Vás. Jídlo skvělé – pochvala kuchařům. Obsluha perfektní. Animátor bezkonkurenční. Doporučím všem a za sebe moc děkujeme celému personálu hotelu.

Daniela, Příbor

 

Dokonalé prostředí hotelu, moc se nám líbilo na prodlouženém pobytu.

Markéta Š. Opava

 

Děkujeme za příjemný víkend a úžasný Silvestrovský večer, krásný ohňostroj a zábavného DJ. Personál velmi skvělý a milý. Ubytování super. V neposlední řadě chválíme až do nebe kuchaře. Dokonalá všechna jídla. Určitě zase přijedeme.

Marcela K., Bruntál

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za všechny hosty, kteří se zúčastnili našeho setkání. Slyšela jsem ze všech stran jen samou chválu. Týkala se obsluhy, organizace a hlavně jídla. Zvláštní poděkování posíláme kuchaři, který nás pohostil opravdovými specialitami. Prostředí Vašeho hotelu je opravdu úžasné. Celkově to byla vydařená akce a můžu všem známým návštěvu Vašeho hotelu jen doporučit.

Zdraví

Helena Schäferová
KOTOUČ ŠTRAMBERK, spol. s r.o

 

Dobrý den,vážený pane řediteli,

dovolte,abych Vám poděkovala za celou skupinu ,s kterou jsem byla na dovolené v říjnu 2016(2.10.- 7.10.) u Vás v hotelu Čeladenka s CK Kovotour.

Úroveň služeb nás velice mile překvapila od samého začátku. Začalo to příjezdem na nádraží,kde na nás čekala 2 auta .Vaši zaměstnanci nám tašky a kufry naložili a jelo se k hotelu.Velice příjemné uvítání nás čekalo na recepci hotelu,kde nás slečna Složilová se svou kolegyní uvítala,předala klíče od pokojů a šly jsme se ubytovat. Následovala svačinka a pak už to bylo jak v Alence v říši divů  🙂 Ubytování bylo bezvadné,denně se uklízelo.Jídla byla perfektní a tak dobrá,že jsme se bály návratu domů,že nás váha nemile překvapí směrem nahoru. Snažily jsme se proto i přes nepřízeň počasí dělat výlety do okolí,abychom mohly zase to výborné jídlo skvělých kuchařů ochutnat. Kolegyně dokonce každé ráno využila místní bazén, i když my ostatní jsme raději její plavání pozorovaly z pokoje. Přestože byl hotel zcela naplněn ,tak vše fungovalo jako na drátku.Opravdu tak milé recepční,číšníky,pokojské,zkrátka veškerý personál jsme hodnotily mnoha hvězdičkami.Během pobytu byl i kulturní program,kterého se mohl každý host účastnit,jak si přál. Součástí služeb byl i pobyt ve vířivce,což jsme si moc užily a taky masáž od zkušeného a citlivého maséra.Dále byla i sauna.Na konci zájezdu jsme si ještě u vás v hotelu zakoupily dárkové suvenýry v podobě čokolízatek pro vnoučata a voňavých mastiček pro dospělé.Já osobně jsem si koupila i hodinky. Pobyt končil opět odvozem na nádraží. Služby Vašeho hotelu jsme hned doporučovaly všem známým a poděkovaly místní CK v Roudnici n.L.,která nám přes Kovotour dovolenou u Vás zprostředkovala. Moc vás všude  doporučujeme a za celou skupinu Vám i všem zaměstnancům děkujeme za krásný pobyt u vás v hotelu.

Hodně spokojených návštěvníků za všechny přeje Manuela K.

 

Dopis

 

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za prožití velmi pěkného prodlouženého víkendu.Navštívili jsme s manželem Váš hotel v rámci relaxačního pobytu.
Byli jsme velice mile překvapeni s úrovni všech služeb.

Zařízení hotelu je velmi vkusné a odpovídající počtu hvězdiček.

Gastronomie je na světové úrovni, jednání a ochota personálu profesionální. Lesní lázně také vynikající.Stručně řečeno balzám pro duši i tělo. Jen malá chybička – při převlékání na procedury je málo prostoru, není zajištěna intimita.

Určitě jsme nebyli na tomto místě naposledy.

Děkuji
Bc.Jana Hudecová s manželem

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrý den

Chceme Vám touto cestou poděkovat za opravdu překrásný víkend. Klidně bych vykřičela do celého světa  jaký jsme díky soutěži „Vyhraj svoji lásku“ a první ceně od cestovní kanceláře Kovotur plus,  prožili víkend  v Horském Hotelu Čeladenka .

Váš hotel jsme navštívili už 3x a vždy nás nečím příjemným potěšil. Slečny na recepci mají neobyčejně přívětívé vystupování. Obsluha v restauraci má neustále úsměv na tváři a vstřícné vystupování a výkon Vaších kuchařů pod vedením Marka Petržely je opravdu obdivuhodný. Dovolená ve Vašem hotelu je luxusní zážitek.

Děkujeme a přikládáme pár fotek Markéta a Lumír.

Vážený pane řediteli,
chtěla bych Vám tímto velmi poděkovat za Váš vstřícný a ochotný přístup a profesionální zajištění výborného jídla na naši oslavu.
Říká se, že dobrá oslava je o dobré zábavě a atmosféře a k ní určitě patří i dobré jídlo, tak Vám děkujeme, že i díky Vám se vše vydařilo podle našich představ…
Přejeme Vám mnoho úspěchů a dalších spokojených klientů.
Za naši rodinku Simona K.

Dobrý den,

od 6.-12.3. 17 jsme strávili se synem ve Vašem hotelu Čeladenka, prázdninový týden. Jsme velmi spokojeni s péčí kterou nám věnoval celý personál hotelu, zejména chceme poděkovat paní recepční Ivaně Složilové za profesionální a velmi lidský přístup který nám umožnil klidné a pohodové prázdniny. Také jsme vděčni za služby wellness které jsou naprosto úžasné. S pozdravem Jan J.

 

 

Dobrý den pane inženýre,

vrátila jsem se v neděli z Čeladenky, kde jste mi umožnil krásnou dovolenou. Jednalo se o mou výhru ve Šlágru a musím Vám říct, že jsem si to skutečně užila. Beskydy jsou nádherné a Čeladenka mě opravdu mile překvapila. Nejen krásnou stavbou, nádherným pokojem, ale i velmi příjemným personálem.

Chci Vám dodatečně poděkovat za  pěkný zážitek a budu ráda vzpomínat.

Přeji Vám ve Vaší práci hodně zdaru.

Blanka J.

 

 

 

Vážení v hotelu Celadenka,

Srdečně Vas zdravím

 

Dovolte mi ještě prostřednictvím e-mailu poděkovat za neuvěřitelně zážitky týdenního pobytu ve vašem hotelu i nádherném okolí a  příjemných službách v Lesních lázních .

Cestují mnoho  jak po ČR , tak rada i do zahraničí ale musím konstatovat – pobytem u Vas jsem byla plně uchvacena .

P.rediteli mate tým lidi , který svou práci miluje a vynika  vysokou profesionalitou a toto všechno se odrazí na spokojenosti hostů .

 

Opravdu mohu uz ted slíbit.Navsteva  v hotelu Celadenka nebyla ma poslední.

A nyní uz o Vas ví nejméně 20lidi a všichni ode mne obdrželi doporučení uzit si v Beskydech a hlavně v „ráji na zemi“ v  hotelu Celadenka .

 

Ještě jednou moc děkujeme  za odpočinek .

 

V úctě a s pozdravy

 

Vasi spokojeni hosté

Romana M.& Ivana S.