Apartmánové domy

Apartmánové domy – kapacita 35 lůžek

V těsné blízkosti hlavní hotelové budovy můžete najít sedm jedinečných apartmánových domů, které jsou ideální především pro rodinné pobyty a skupiny přátel. Každý apartmánový dům umožňuje ubytování až pro 5 osob za jednotnou cenu (bez rozdílu počtu ubytovaných osob).

Apartmánové domy jsou příjemným kompromisem mezi klasickým hotelovým pokojem a horským domem. Díky své poloze poskytují apartmánové domy velmi snadnou dostupnost veškerých hotelových služeb a rovněž soukromí a klid.

Apartmánový dům je tvořen prostornou předsíní a 2 pokoji, zařízenými vkusným a moderním dřevěným nábytkem doplněným o ladící textílie, jenž dodávají prostoru příjemný pocit klidu a hlavně dotek přírody. Ložnice je vybavena manželskou postelí a nabízí možnost pohodlné přistýlky. Obývací pokoj je vybaven buď rozkládací sedací soupravou, vhodnou pro každodenní spaní 2 osob nebo 2 oddělenými lůžky. Naprostou samozřejmostí je vlastní sociální zařízení s moderním sprchovacím koutem. V koupelně mají hosté k dispozici hotelovou kosmetiku a vysoušeč vlasů. Stejně jako v hotelových pokojích, tak i v apartmánových domech můžete využít kvalitního televizoru se satelitem, internetového připojení, minibaru, telefonu a trezoru.

Apartmánové domy se pyšní prostornou terasou s moderním sedacím nábytkem, na kterém tak můžete prožít příjemné večerní či ranní chvilky v usínající či probouzející se horské přírodě.

Ubytování v apartmánových domech doporučujeme všem, kteří si chtějí užít dovolenou v soukromí.

Apartmánový dům

Translate »