Apartmánové domy

Apartmánové domy – kapacita 28 lůžek

V těsné blízkosti hlavní hotelové budovy můžete najít sedm krásných, zcela nových apartmánových domů. Apartmánové domy jsou příjemným kompromisem mezi klasickým hotelovým pokojem a horským domem. Díky své poloze poskytují apartmánové domy velmi snadnou dostupnost veškerých hotelových služeb a rovněž také větší soukromí a klid.

Součástí každého apartmánového domu je prostorná předsíň, dva pokoje zařízené vkusným a moderním dřevěným nábytkem doplněným o ladící textílie, jež dodávají prostoru příjemný pocit klidu a hlavně dotek přírody. Naprostou samozřejmostí je vlastní sociální zařízení s moderním sprchovacím koutem. V koupelně mají hosté k dispozici hotelovou kosmetiku a vysoušeč vlasů. Stejně jako v hotelových pokojích, tak i v apartmánových domech můžete využít kvalitního televizoru se satelitem, internetového připojení, minibaru, telefonu a trezoru.

Apartmánové domy se pyšní prostornou terasou s moderním sedacím nábytkem, na kterém tak můžete prožít příjemné večerní či ranní chvilky v usínající či probouzející se horské přírodě.

Ubytování v apartmánových domech doporučujeme dvojicím, které upřednostňují klid či rodinám s dětmi.

Apartmánový dům

Translate »