Beauty ošetření

Profesionální péče o tělo

Mořské řasy obsažené v maskách, zábalech, přísadách do koupele, pochází z Bretaně z oblasti NATURA 2000, která je chráněným územím. Masky obsahují velké množství aktivních složek, které zaručují dokonalý efekt po ošetření. Je to přírodní produkt, vytvořený pro profesionální ošetření v kosmetických salonech a SPA centrech. Nevyžadují používání aktivátorů (přidává se teplá nebo studená voda). Neobsahují konzervanty!

 

HOT CHOCOLATE MOUSSE

Prohřívací zábal na tělo s relaxačními účinky

Přípravek byl vytvořen pro tonizaci a navrácení pružnosti pokožce. Napomáhá odstraňovat nadbytečný tuk, má silné antioxidační účinky, zpomaluje proces stárnutí. Má lehkou konzistenci s vůní čokoládové pěny.

20 min / 699,-

 

HOT CHOCOLATE + lymfodrenáž

čokoládový zábal s kombinací lymfodrenážních kalhot má silnější účinky k eliminaci tukových buněk. Lymfodrenážní kalhoty jsou mimo jiné příjemnou masáží během procedury, které navodí příjemný relaxační účinek.

30 min / 799,-

 

Perličková koupel s řasou LAMINARIA

koupel s mořskou řasou má vynikající protistárnoucí, hydratační a vyživující vlastnosti a je skvělým antioxidantem. Dále je vhodná po sportovních aktivitách a při svalové horečce.

30 min / 400,-

 

Alginátová maska dle aktuální nabídky

Translate »