Horské domy

Horské domy – kapacita 26 lůžek

Horský hotel Čeladenka nabízí mimo hotelových pokojů a apartmánových domů také tři nově kompletně zrekonstruované horské domy, z toho jeden je určen pro „Rehabilitační centrum Čeladenka“. Tyto horské domy jsou pojmenovány podle nejvyšších a nejznámějších hor Beskyd. Jedná se o Lysou horu, Smrk a Kněhyni – Rehabilitační centrum Čeladenka. Pokud si uděláte výlet na jeden z vrcholů, budete odměněni krásným panoramatickým výhledem, jenž by si neměl nechat ujít žádný návštěvník.

Horské domy poskytují velmi pohodlné ubytování především pro početnější skupinu lidí. Ať se chystáte na dovolenou s rodinou či s přáteli, horské domy vám umožní být pohromadě, ale zároveň vám poskytnou i své soukromí.

Každý horský dům nabízí pět moderně zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojů a jeden jednolůžkový pokoj. V každém horském domě je možnost umístit 2 přistýlky navíc. Celková kapacita horského domu je (včetně přistýlek) 13 lůžek. Pokoje jsou vybaveny stejným komfortním nábytkem a textilii jako apartmánové domy či hotelové pokoje tak, aby jste se cítili co nejpříjemněji. Každý pokoj v horských domech má vlastní sociální zařízení se sprchovacím koutem, hotelovou kosmetiku a rovněž vysoušeč vlasů. Pro co největší pohodlí našich hostů jsme vybavili každý pokoj v horském domě moderním televizorem se satelitem, telefonem, internetovým připojením, minibarem a také trezorem, abyste měli všechny vaše cennosti vždy v bezpečí.

Horské domy disponují vlastním venkovním parkovacím místem.

Horský dům

Translate »