Svatba na Čeladence

„Pomůžeme Vám proměnit Vaši svatbu v nejkrásnější zážitek“

                                                                                                                   

 

Toužíte prožít jeden z takto významných dnů ve Vašem životě netradičně uprostřed krásné horské přírody Beskyd a bez starostí? Pak je náš hotel Čeladenka**** tím pravým pro Vás.

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

  • Hotelový areál je jako stvořený pro konání Vašeho slavnostního dne. K dispozici mohou být veškeré venkovní i vnitřní prostory hotelu Čeladenka. Samozřejmostí je možnost konání obřadu v našem areálu. Nabídneme Vám vše na jednom místě.
  • Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy hotelu, hotelových lesních lázní, apartmánových domů a horských domů. Celková kapacita pro svatebčany je 110 lůžek.
  • Lesní lázně k využití pro novomanželé
  • Komplex je pojmenován podle říčky Čeladenka, která protéká v blízkosti hotelu. Apartmánové domy a horské domy nesou názvy jednotlivých vrcholů Beskyd.
  • Ubytování pro svatební hosty za speciální cenu.
  • Hotel nabízí hostům tradiční českou kuchyni v souladu s nejmodernějšími trendy, domácími zákusky a moučníky. Nabízíme pestrý výběr originálních alkoholických a nealkoholických nápojů. Po předchozí domluvě možno zajistit dietní i bezlepkový, vegetariánský či veganský program
  • Sestavení slavnostní MENU dle Vašeho přání a požadavků.
  • Grilované speciality včetně grilovaného selátka.
  • Široká nabídka alko a nealko nápojů.
  • Spolupracujeme s profesionální svatební agenturou.

Horský hotel Čeladenka Vám ve spolupráci s profesionální svatební agenturou nabízí své letité zkušenosti. Než nadejde onen velký den D čeká Vás spoustu příprav. Mnoho z Vás nemá ani ponětí, co vše je třeba zařídit, na koho se obrátit. Proto je zde náš organizátor a koordinátor svateb. Velmi rádi Vám s přípravami pomůžeme tak, abyste si svou svatbu užili, v klidu vychutnali a dlouho vzpomínali.

Klademe velký důraz na individuální přístup a nabízíme Vám širokou škálu služeb (výběr dekorací, barev, programu, průběh obřadu, dort aj.) a

S naší svatební agenturou se dále nestaráte, vše běží mimo Vás. Můžete se zatím těšit a užívat si rodiny a přátel…

Pojďte s námi naplánovat ten svůj DEN ….

KONTAKTNÍ ADRESA:

Pro zaslání více informací a sestavení předběžné kalkulace nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mailu: hotel@celadenka.cz 

Na další specifické požadavky jsme připraveni reagovat k Vaší spokojenosti.

Svatba v Beskydech = nezapomenutelný zážitek.

Translate »