Tělová ošetření

Tělové zábaly

jsou oblíbenou lázeňskou procedurou. Zábaly spočívají v přikládání obkladů, nebo aplikací vrstvy přípravku na část těla. Zábaly snižují bolesti kloubů, působí na omlazení pokožky, redukují celulitidu, ovlivňují lymfatický systém a působí relaxačně na naše tělo.
Nabízíme:

 

 

Skořicový zábal proti celulitidě
účinně prokrvuje a prohřívá pokožku. Díky tomu se rozpohybuje lymfatický systém, dojde k odvodu přebytečné tekutiny a toxinu, na které jsou vázány tukové buňky.

Aplikace:

  • hřebenatkou se promasírují problematická místa a tím dojde k prohřátí pokožky.
  • skořicový krém se nanese na problémové místa a zabalí se do folie.
  • aby působení skořice trvalo déle, doporučuje se 3 – 6 hod po aplikaci anticelulitidního zábalu se nesprchovat. Lze znásobit v kombinaci s lymfodrenážními kalhotami.

POZOR: před použitím výrobku vyzkoušejte, zda na ní nejste alergičtí.

40 min / 699,-

 

 

 

Skořicový zábal proti celulitidě + lymfodrenáž

 

45 min / 599,-

 

 

Lymfodrenáž
lymfodrenážní kalhoty zajištují lepší odstranění škodlivých látek z těla a lze je také využít jako příjemnou tlakovou masáž nohou. Lymfodrenáž zajistí zrychlení toku lymfy v organismu.

45 min / 299,-

 

 

Rašelinový obklad
je jednou z nejuznávanější tepelné terapie, při které dochází k uvolnění svalových kontrakcí. Obklady lze používat jako podpůrný prostředek při syndromech svalového přetížení při sportu, pracovního zatížení apod.

20 min / 299,-

 

 

Parafínová terapie
parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. Hluboce hydratuje a přináší rychlou úlevu. Je velmi jemný, měkký a nemastný.

30 min / 299,-

 

 

 

Translate »